Obchodní zástupce

NORRES Czech s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní akvizice potencionálních zákazníků v oblasti B2B a OEM
- Tvorba cenových nabídek a obchodní strategie ve svěřeném regionu
- Komunikace se zákazníky ohledně objednávek, jejich zpracování a zadávání do systému
- Denní komunikace s pobočkou v Ostravě a reporting do centrály v Německu
- Intenzivní cestováni 3-4 dny v týdnu / homme office, pravidelné návštěvy pobočky v Ostravě

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zajímavou a samostatnou práci pro mezinárodní společnost
- Motivující finanční ohodnocení
-Služební automobil i k soukr. použití, mobilní tel., notebook
- Zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené)
- Přátelský a mladý kolektiv
- Nástup 2/2017, nebo dle dohody
- Mzda dle zkušeností kandidáta

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. středoškolské vzdělání
- velmi dobré komunikační a prezenční schopnosti
- Znalost práce na PC (Microsoft Office)
- Zkušenosti na pozici obch. zástupce nebo na podobné pozici
- Komunikativní AJ podmínkou (komunikce s centrálou v Německu, reporting v angl.)
- Samostatnost, ochota učit se novým věcem, flexibilita, spolehlivost
- Zkušenost v oboru hadic velikou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost NORRES je výrobcem technických hadic, hadicových systémů a dalších vysoce kvalitních plastových výrobků.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2872380  Datum zveřejnění: 3.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dle zkušeností kandidáta