Stavební technici - stavbyvedoucí

NOSTA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Svatopluka Čecha 2088, 741 01 Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební technici (3112)

Pracoviště a kontakty

Firma:NOSTA, s.r.o., IČ 47671416
Pracoviště:Svatopluka Čecha 2088/13, 741 01 Nový Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 24.9.2014,a:27.10.2014 Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ se stavebním zaměřením, PODMÍNKOU PŘIJETÍ JE AUTORIZACE V OBORU DOPRAVNÍ STAVBY
praxe 6 let ve funkci stavebního technika, stavbyvedoucího v oblasti dopravních staveb, zkušenosti s bezprostředním řízením pracovníků a organizování práce na stavbách
ŘP sk. B, zkušenosti se zpracováním rozpočtu staveb
Nabízíme:
-po zapracování pracovní poměr na dobu neurčitou
-pružné pracovní ohodnocení
-práce ve zkušeném kolektivu
-možnost profesního růstu
-firemní výhody a benefity
-práce v okrese NJ a okolí
Popis práce:Bezprostředně řídí a koordinuje všechny pracovní procesy a technologické postupy na stavbách.
Odpovídá za:
- řízení pracovníků (dělníků) na stavbě včetně evidence docházky a výkazu prací pro výpočet mezd,
- řízení a koordinaci smluvně zajištěných subdodávek,
- kvalitu a termín plnění jednotlivých staveb,
- realizaci staveb dle projektové dokumentace,
- bezpečnost práce na stavbách,
- zásobování staveb stavebním materiálem,
- vedení dokumentace staveb,
- zpracování soupisů provedených prací, fakturace na stavbě,
- sledování ekonomiky staveb.
Kontakt: p. Lenka Bayerová, vedoucí pers. útvaru
osobně na adrese firmy ve dnech PO - PÁ v době od 6,30 do 16,00 hod.
telefon: 556 767 360, 602 762 063
mail: [email protected]

Poslední změna:2014-12-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 7928620727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B