Číšník/servírka

Nová duha s.r.o. (MPSV)

Místo práce
140, 680 01 Sudice, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
110 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nová duha s.r.o., IČ 26945321, http://www.novaduha.cz
Pracoviště:Nová duha s.r.o. - Restaurace Nová duha Sudice, Sudice 140, 680 01 Boskovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 110 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: příjemné vystupování a zájem o práci v pohostinství, odpovědný přístup k práci, schopnost práce v kolektivu. Praxe není nutná.
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí, funkční pracovní kolektiv, prostor pro osobní rozvoj a kariérní růst, práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí, řada bonusů po zapracování.
Mzda 110 Kč/hod. Turnusové směny - krátký/dlouhý týden.

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12380310791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou