Referent/-ka technického skladu mtz

NOVA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Špálova 455, 507 43 Sobotka, Okres Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-11
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči vysokozdvižných vozíků (83441)

Pracoviště a kontakty

Firma:NOVA, a.s., IČ 60916206
Pracoviště:NOVA, a.s. [1], Špálova 455, 50743 Sobotka

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-11
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:REFERENT/-KA TECHNICKÉHO SKLADU MTZ - pracoviště Sobotka.
V případě zájmu posílejte životopisy na e-mail: [email protected], nebo volejte v době od 6:00 do 14:30 hod. na tel.: 493 571 521 pí Hrdinová. Případně se dostavte osobně ve výše uvedeném čase na adrese provozovny: Špálova 455, Sobotka.
Požadujeme SŠ s maturitou.
Náplní práce je vedení skladu MTZ (materiálně technické zázemí), hygienických prostředků, ochranných prostředků, podíl na bezpečnosti práce, správa odpadového hospodářství, zodpovědnost za čerpání PHM, vyhodnocování spotřeby apod.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, stravenky po uplynutí 3 měsíců.

Poslední změna:2016-11-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 11541280773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou