Servírka/ číšník Restaurace Havlíčkova Praha 1

NOVAPLACE s.r.o.

Místo práce
Havlíčkova 4, Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
25000-30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme příjemné vystupování a ochotu pracovat , znalost českého a anglického jazyka na dobré úrovni (další jazyky výhodou).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme práci v mladém kolektivu, získání nových pracovních zkušeností a zajímavé platové ohodnocení.

Informace o náboru

V případě zájmu pro rychlejší komunikací volejte na tel. 608 919 793.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Gastronomie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vyučení v oboru, praxe vítána.
Komunikativnost a pozitivní přístup.
Příjemného, pracovitého a pohodového člověka.
Schopnost konverzovat s turisty, ale i místními hosty.
Chuť k jídlu a k dílu.
Týmového ducha.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Havlíčkova restaurace v centru Prahy, v sousedství domu, kde strávil své poslední dny Karel Havlíček Borovský, Vás svojí osobitou atmosférou jistě mile překvapí. Náš jídelníček je sestaven s důrazem na tradiční slovanskou kuchyni. U nás si mužete pochutnat na slovanských specialitách, které jsou vařeny s láskou, podle tradičních receptur a vždy z čerstvých surovin dle sezónní nabídky.
ID: 2574388  Datum zveřejnění: 28.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000-30000