Marketingový špecialista

NOVIS Poisťovňa a.s.

Miesto práce
Námestie Ľudovíta Štúra 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorého rolou v NOVIS-e bude preniesť filozofiu spoločnosti a nášho inovatívneho poistného produktu do všetkých činností NOVIS-u v Európe.

Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, pokiaľ majú aspoň minimálne pracovné skúsenosti. Podmienkou je chuť učiť sa a napredovať nielen v oblasti marketingu. Spoločnosť rastie veľmi rýchlym tempom a preto sú požiadavky na zamestnancov náročné. Ak ich zvládnete, máte možnosť rýchleho kariérneho rastu.

Praktické činnosti, ktoré budú vypĺňať tvoj deň:
- Práca na príprave a úprave formulárov, tlačív a iných dokumentov spoločnosti
- Správa a aktualizácia webstránky poisťovne
- Denná komunikácia s reklamnou agentúrou
- Pretavenie marketingovej stratégie do všetkých aspektov činnosti spoločnosti
- Organizácia eventov pre obchodných partnerov z rôznych krajín
- Komunikácia v mene spoločnosti
- Zabezpečenie efektívneho fungovania marketingových činností vykonávaných v pobočkách v iných krajinách (Rakúsko, Nemecko, Česká republika)

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite prosím svoj životopis spolu s motivačným listom Mgr. Martine Jankovičovej na e-mail: mjankovicova@novis.eu.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.7.2017 (zbývá ještě 16 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické a/alebo marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tvoje nastavenie a schopnosti / znalosti:

- marketing nie je len reklama
- cit pre detail
- nepoznáš slová „nedá sa“
- nevadí ti pracovať veľa a pod tlakom na zaujímavých projektoch
- nemáš problém komunikovať, spolupracovať a koordinovať svoju prácu s inými oddeleniami
- znalosť angličtiny na veľmi dobrej úrovni
- veľkou výhodou aj znalosť niektorého iného jazyka/jazykov, predovšetkým maďarčina, poľština, taliančina, nemčina
- výhodou je však tiež znalosť fínčiny, švédčiny, alebo češtiny
- oceníme však aj akýkoľvek iný jazyk
- bezproblémová práca s MS Office, nadpriemerné počítačové schopnosti (napr. grafika, HTML) sú veľké plus

Sme inovatívna životná poisťovňa. Hľadáme novú posilu do nášho tímu, ktorá nám bude efektívnou podporou pri rozvoji spoločnosti na medzinárodnej úrovni. Máte šancu stáť pri budovaní novej finančnej inštitúcie a nastavovať procesy od začiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Námestie Ľudovíta Štúra 2
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Jankovičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2687424   Datum zveřejnění: 16.6.2017