Reagujte bez životopisu

Servisní technik pro balící zařízení

Novitim s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledá se k nám další parťák na pozici servisní technik! Zákazníky máme různorodé – od potravinářství po zdravotnictví. Aby u našich klientů šlapalo vše, jak má, hledáme zkušeného technika. Jste zvyklý komunikovat v angličtině nebo němčině? Rádi vás mezi sebe uvítáme.

Náplň práce:

  • Provádění servisní činnosti v rámci Čech
  • Komunikace se zákazníky především z oblasti potravinářství, zdravotnictví...
  • Instalace a zprovoznění balících zařízení
  • Spolupráce s naší centrálou (využití angličtiny/němčiny)
  • Vlastní naplánování výjezdů po domluvě se zákazníky

Nabízíme:

  • Motivující ohodnocení, které závisí na vaší šikovnosti
  • Bonusy a další odměny dle vaší práce a vytíženosti
  • HPP spolupráci
  • Vlastní plánování výjezdů
  • Auto i k soukromým účelům
  • Notebook, mobil
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové připojištění
  • Práci v čistém pracovním prostředí
  • Další odborný růst v rámci průběžných školení
  • Zaškolení od zkušených kolegů
  • Zaměstnání ve firmě se špičkovým servisem
  • Stravenkový paušál
  • K dispozici potřebné pracovní ošacení
  • Firemní akce
  • Nástup dle domluvy
  • Výjezdy za zákazníky v rámci Čech

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru – elektrotechnické, robotika...
  • Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni (spolupráce s centrálou)
  • Zkušenost na pozici servisního technika
  • Platné osvědčení o odborné způsobilosti podle Zák. 250/2021 Sb. a NV 194/2022 Sb (dříve vyhláška č.50)
  • Časovou flexibilitu a řidičský průkaz sk. B

Ozvěte se nám a pošlete váš životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Dovolená 5 týdnů
Pracovní oblečení
Příspěvek na vzdělání
Mobilní telefon
Možnost si napracovat hodiny
Auto i pro soukromé účely
Individuální rozvržení pracovní doby
Firemní akce
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Příspěvek na penzijní/životní připojištění
Vlastní organizace náplně práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pro lidi máme novou práci, pro firmy hledáme zajímavé uchazeče!
www.novitim.cz

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Švejdová
Tel.: +420702978312
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4795636  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc