Řidič/ka sk. B - vlastní podnikání

Novodobá Sanitka, s. r. o.

Místo práce
Kamenný Pahorek 551, 41723 Košťany, Slovenská republika, Bratislavský kraj, Bratislava, Trnavský kraj, Trenčianský kraj, Nitranský kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Rimavská Sobota, Prešovský kraj, Košický kraj, Spišská Nová Ves, Praha, Benešov, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Český Krumlov, Písek, Prachatice, Tábor, Plzeňský kraj, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Cheb, Děčín, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Semily, Hradec Králové, Jičín, Svitavy, Pelhřimov, Třebíč, Brno - město, Brno - venkov, Kroměříž, Uherské Hradiště, Zlín, Prostějov, Přerov, Šumperk, Karviná
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
01.07.2016
Nabízený plat (hrubého)
20.000,- 50.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Staňte se součástí úspěšné firmy Novodobá Sanitka. Nabízíme možnost vlastního podnikání jako Řidič/ka skupiny B pod záštitou firmy Novodobá Sanitka. přepravu osob k lékařům, do nemocnic či do lázní. Máme již 28 poboček po celé ČR a nově jsme zahájili provoz také na první pobočce na Slovensku. Stali jsme se finalisty soutěže Franchisa roku 2015. Zakoupením naší Franšízy (pobočky) můžete i Vy podnikat ve svém městě a poskytovat služby s konceptem Novodobé Sanitky. Více na http://www.novodobasanitka.cz/franchiza.Projekt představuje možnost pro všechny, kteří se chtějí věnovat podnikání se sociálním rozměrem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- know-how
- jednotná propagace a marketingová podpora
- podpora při rozjezdu podnikání
- praktické a teoretické zaškolení
- průběžné poradenství a podpora během podnikání
- porostete spolu s námi

Informace o náboru

Stali jsme se podnikateli roku 2012 v soutěži T-MOBILE a finalisty soutěže Franchisa roku 2015.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava, logistika

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• dodržování know-how
• komunikativnost, spolehlivost, flexibilita
• touha nabídnout zákazníkům kvalitní služby
• příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Transporty nemocných, handicapovaných, seniorů a maminek s dětmi do a ze zdravotnických zařízení, do lázní . Stanete se součástí známé značky, která má již pětiletou zkušenost na trhu v ČR a nyní se rozrůstá i na území Slovenska. Další informace naleznete na www.novodobasanitka.cz

Kamenný Pahorek 551
41723 Košťany
ID: 2623885   Datum zveřejnění: 23.8.2016