Elektromechanik rozvaděčů

NSE Solutions s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Českobudějovická 314, 382 41 Kaplice, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní elektromechanici (74123)

Pracoviště a kontakty

Firma:NSE Solutions s.r.o., IČ 02431238
Pracoviště:NSE Solutions s.r.o. - pracoviště Kaplice, Českobudějovická 314, 382 41 Kaplice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Elektromechanik rozvaděčů - vzdělání vyučení. Pracoviště Kaplice. Požadujeme: orientaci v technické dokumentaci; vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6; řidičský průkaz skupiny B. Pracovní náplň: práce dle výkresové dokumentace; příprava, montáž a zapojování strojních rozvaděčů; instalace rozvaděčů u zákazníků. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba dvousměnná. Nástup 1.11.2016. Mzda 18.000,-- - 23.000,-- Kč hrubého. Nabízíme: 5 týdnů dovolené; dotované stravné; svoz zaměstnanců zdarma/ příspěvek na dopravu; 13. a 14. plat dle interních předpisů; zaměstnanecké benefity; možnost kariérního růstu. Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete svůj životopis na email [email protected] nebo si sjednejte osobní schůzku na tel. čísle +420 777 432 700 - volejte od 7:30 do 16:00h.

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11504450746

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B