Junior konstruktér

NSE Solutions, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 390 01 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:NSE Solutions, s.r.o., IČ 02431238
Pracoviště:NSE Solutions, s.r.o. - okres Tábor, Tábor 1, 390 01 Tábor 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu: Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání nebo úplné střední odborné vzdělání a 1 rok praxe v oboru;
Ostatní znalosti a dovednosti:
- znalost používání některého z CAD programů (SW, Inventor, Catia, Solid Edge); MS Office;
aktivní přístup a ochota učit se novým věcem; samostatnost, odpovědnost, odborný a profesionální přístup; schopnost orientovat se v problému – aktivně hledat jeho řešení; teamová spolupráce;
Pracovní náplň:
- vytváření výrobní a technické dokumentace pod vedením Senior konstruktéra;
Požadované výstupy:
- vytvořená výrobní 2D dokumentace; zavedený výrobek do informačního systému; vytvořené TPV výrobku v informačním systému; účast na stavbě prototypu výrobku; zpracované podklady pro certifikaci a její zajištění; sestavená konečná kalkulace výrobku; uvolněný výrobek do výroby;
Nabízíme:
- zázemí dynamicky rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností; mzdové ohodnocení v návaznosti profesní odbornost a dosažené výsledky; příspěvek na stravování ve výši 55% ceny jídla; příplatek za odpracované roky; slevu na firemní produkty; komplexní vybavení, zaškolení a odborné vedení; prostor pro profesní a kariérní růst;
Na Vaše životopisy se těšíme na emailu [email protected] či na Vaše zavolání na telefonu +420 778 072 700.

Poslední změna:2016-10-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 11553780775

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - autocad