Samostatný konstruktér

NSE Solutions, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veselí nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-06
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:NSE Solutions, s.r.o., IČ 02431238
Pracoviště:NSE Solutions, s.r.o., pracoviště Veselí n.L., Veselí nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-06
Mzdové rozpětí:od 40000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro posílení týmu konstruktérů našeho výrobního závodu ve Veselí nad Lužnicí hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatný konstruktér.
Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání 2 roky praxe v oboru nebo úplné střední odborné vzdělání a 4 roky praxe v oboru
Schopnost konstruovat v některém z CAD programů (SW, Inventor, Catia, Solid Edge)
Základní znalosti silnoproudu vítané
AJ na úrovni B1
MS Office
Samostatnost, schopnost získávat informace
Náplň práce:
Návrh a tvoření uzlů, skupin a podskupin výrobků - modelování ve 3D Solid Works s výstupy:
Vytvořená kompletní sestava výrobku včetně uživatelských vlastností
Vytvořená modelová dokumentace výrobků
Vytvořené podklady pro programátory CNC výrobních strojů
Vytvořená funkční a montážní schémata výrobku
Vytvořené kusovníky sestavy výrobku
Vypracované protokoly o testování
Vytvořené ověřovací kalkulace
Vytypované vhodné výrobní a montážní materiály
Schválená data v informačním systému
Nabízíme:
Zajímavou a samostatnou práci s možností realizace vlastních nápadů
Ohodnocení závislé na profesní odbornosti a dosahovaných výsledcích
Podporu ve vzdělávání a dalším rozvoji
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování
Příplatek za odpracované roky
Slevu na firemní produkty
Kontakt: telefonicky - od 8:00 do 18:00 hodin, emailem.

Poslední změna:2017-01-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11949630791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou