Účetní

NSE Solutions, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Veselí nad Lužnicí, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-03
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní účetní všeobecní (33131)

Pracoviště a kontakty

Firma:NSE Solutions, s.r.o., IČ 02431238
Pracoviště:NSE Solutions, s.r.o. Veselí n. L., Veselí nad Lužnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-03
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvěk na stravování ve výši 55% ceny jídla, příspěvěk za odpracované roky
Naturální výhody, Slevu na firemní produkty

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do firmy ve Veselí n/Lužnicí hledáme všeobecnou účetní. Náplň práce je pořizování vnitřních účetních dokladů, účast na měsíčních účetních závěrkách, zpracování přijatých faktur a DPH, evidence a správa majetku, archivace dokladů. Požadujeme VOŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření, dobrou znalost podvojného účetnictví, znalost aktuální účetní a daňové problematiky, dobrou znalost práce na PC - MS Excel. Nástupní mzda od 20 000 Kč, mzda po zaučení mzda až 30 000 Kč. Pokud Vás tato pozice zaujala, prosím domluvte si schůzku na telefonním čísle +420 778 072 700 ve všední dny 8:00 - 16:00 nebo zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected].
Příspěvek na stravování ve výši 55% ceny jídla. Příplatek za odpracované roky. Slevu na firemní produkty. Podporu ve vzdělávání a dalším rozvoji. Velmi přátelský a milý kolektiv. Prostor pro profesní a kariérní růst. Prac. poměr na dobu neurčitou.

Poslední změna:2017-05-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 12743070712

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)