Account manager

Nuntius Brokerage and Investment Services S.A. , odštěpný závod

Na strži 1702/65, 14000 Praha - Nusle, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
mzda + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Propagace společnosti Nuntius Brokerage a investičních platforem. Telefonický kontakt s potenciálními klienty a již existujícími klienty společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Nuntius Brokerage Services je nezávislá firma poskytující investiční služby pod dohledem Řecké komise pro kapitálové trhy, dodržující zároveň pravidla a směrnice MiFID v evropském kontextu. http://nuntiusbrokers.com
ID: 3009326  Datum zveřejnění: 11.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: mzda + provize