Obchodník/ce v malé energetice

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
Nábřeží 5574, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-18
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín, Nábřeží 5574, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2015-05-18
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín
Pracovní náplň: vyhledávání nových obchodních příležitostí, samostatné řešení obchodních případů, ve spolupráci s technickou podporou, práce se stávajícími zákazníky NWT, udržování dobrých vztahů, aktivní komunikace se zákazníky, od nabídky až po podpis smlouvy, spolupráce s marketingovým oddělením, aktivní účast na promo akcích společnosti
- Požadavky: min. středoškolské vzdělání s maturitou technického směru, dobrá znalost MS OFFICE (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), znalost čtení projektové dokumentace výhodou, komunikativnost, nutnost samostatně si organizovat čas, AJ výhodou, důslednost při plnění zadaných úkolů, řidičský průkaz skupiny B, schopnost rychle se učit novým věcem, min. 3 roky praxe v oboru a na obdobné pracovní pozici, velmi dobrý písemný i ústní projev, časová flexibilita
- Nabízíme: hlavní pracovní poměr, profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti, školení v práci s moderními technologiemi v oblasti malé energetiky, firemní benefity, nástup ihned
- Svůj životopis společně s motivačním dopisem v angličtině zasílejte na [email protected]

Poslední změna:2015-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 8879770717

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou