Obchodní/produktový manažer sekce sport

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-13
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Pracovní poměr:od 2015-07-13
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín
- Pracovní náplň:
zodpovědnost za produktové portfolio za svěřený prodejní segment na e-comerce prodejních kanálech, komunikace a práce se skladem, kontrola a úprava dat, kooordinace práce, příprava zadávacích dat při tvorbě nabídky zboží, komunikace s marketingem při tvorbě prodejní strategie, tvorba parametrů a hodnot parametrů odpovídajícího zboží, zodpovídání dotazů zákazníků, účast na produktových školeních u dodavatelů a výrobců, monitoring konkurence (ceny, sortiment nabídka, akce apod.)
- Očekáváme:
znalost AJ na dobré komunikativní úrovni, ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, reprezentativní vystupování, silná osobnost, samostatnost v rozhodování, stresuodolnost, cílevědomost, smysl pro obchod a marketing, silné prozákaznické myšlení, trestní bezúhonnost, dobrá znalost práce s PC, zkušenost s e-comerce výhodou, znalost sportovního sortimentu outdoor, inline, kola, zimní sporty výhodou
- Nabízíme:
zaměstnání pro jednu z dynamicky se rozvíjejících společností, možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání, přátelský pracovní kolektiv, dobré finanční ohodnocení + systém péče o zaměstnance
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-07-02, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 9174110718

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní