Projektový manažer/ka- asistent/ka ředitele

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-08-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:

• realizace projektů
• komunikace se zákazníky a ostatními pověřenými osobami
• dodržování stanoveného plánu projektu
• řešení vzniklých i potenciálních problémů

Očekáváme:

• ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
• velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
• reprezentativní vystupování
• silná osobnost, samostatnost v rozhodování, cílevědomost
• trestní bezúhonnost
• dobrá znalost práce s PC
• předchozí zkušenosti s vedením projektů výhodou

Nabízíme:

• zaměstnání pro jednu z dynamicky se rozvíjejících společností
• možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
• přátelský pracovní kolektiv
• dobré finanční ohodnocení

Poslední změna:2015-07-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 9283310796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou