Servisní technik it

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 1 2 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři (35110)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 17000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín Tř. T. Bati
- Kvalifikační požadavky - Min. SŠ vzdělání s maturitou, Praxe v oboru min. 3 roky, praktická správa serverové infrastruktury, troubleshooting, implementace, Zájem o oblast informačních technologií, analytické myšlení, Znalost Windows 7, 8, 8.1, 10, konfigurace aktivních prvků, Znalost Windows Server 2012 R2, AD, DNS, DHCP, system center, Hyper-V, Znalost produktů MS Office(Word, Excel, PowerPoint, Outlook),Internet, elektronická pošta, Znalost OS Linux výhodou, Znalost VMWARE výhodou, Pracovitost a koncentrovaný přístup k práci, Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost, Schopnost práce v týmu, Časová flexibilita, Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, Dobrá znalost HW,SW, ochota učit se novým věcem, Znalost síťových protokolů, konfigurace switchů, routerů, wifi výhodou, Znalost VOIP technologií výhodou, Spolehlivost, pečlivost, systematičnost, Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (Školení, zkoušky a jednání se zákazníky v AJ)
- Nabízíme - Hlavní pracovní poměr, Jistota dlouhodobého práce, Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů, Motivační finanční ohodnocení, Profesní a osobnostní růst v dynamické společnosti, Pravidelná školení, Práce s moderními technologiemi, Firemní benefity
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na

Poslední změna:2016-08-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11000760786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní