Produktový manažer

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 1 2 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Produktový manažer
Pro naši skupinu internetových obchodů hledáme pracovníka na pozici samostatného produktového manažera.

Budete mít na starosti vedení vybrané části internetového obchodu, především pak odpovědnost za svěřené produktové portfolio včetně jeho rozšiřování a koordinace, vyhledávání nových obchodních příležitostí, dále aktivní komunikaci se zákazníky a jednání s dodavateli.
Jedná se o samostatnou práci se zajímavým sortimentem zboží v dynamicky rostoucí společnosti. Práce je vhodná i pro absolventy!

Požadavky:
• SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
• aktivní znalost sportovního zboží a současných módních trendů
• obchodní "duch" a zákaznicky orientované uvažování
• samostatnost, tvořivost, vysoké pracovní nasazení
• schopnost nadhledu a samostatného vedení obchodních jednání
• více než obecné znalosti práce na PC, znalost grafických programů výhodou
• pasivní znalost AJ
• řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení
• trvalý pracovní poměr
• příjemné pracovní prostředí v mladém a přátelském kolektivu
• firemní výhody (mobilní telefon, příspěvek na stravování)
• prostor pro osobní rozvoj a profesní růst
• nástup ihned, případně dle domluvy

Poslední změna:2016-08-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11273290725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou