Produktový manažer/ka

NWT a.s. (MPSV)

Místo práce
třída Tomáše Bati 269, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-16
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (24340)

Pracoviště a kontakty

Firma:NWT a.s., IČ 63469511, http://www.nwt.cz
Pracoviště:NWT a.s. - Zlín Tř. T. Bati 269, třída Tomáše Bati 269, Prštné, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-16
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracoviště Zlín
- Pracovní náplň - Odpovědnost za výsledky svěřeného portfolia – segment, Rozšiřování a správa portfolia (výběr nové značky, dodavatele, zvolení vhodné strategie prodeje a komunikace), Vyhledávání nových obchodních příležitostí, Řízení cenotvorby vzhledem k definované konkurenci a plánované profitabilitě portfolia, Řízení a plánovaní skladových zásob na základě parametrů daných vedením společnosti (obrátka, výše a stáří skladu, plánovaný obrat a marže), Tvoření prognóz prodejů, skladů pro klíčové dodavatele, Strategie do dalších období, uzavírání smluv s dodavateli a vendory, Vytváření obchodního plánu na budoucí období, vytváření akčních nabídek a podpory prodeje
- Požadavky - SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru - vhodné i pro absolventy, výhodou praxe s obchodními aktivitami e-shopu, obchodní "duch" a zákaznicky orientované uvažování, samostatnost, tvořivost, pracovní nasazení, schopnost nadhledu a samostatného vedení jednání, práce na PC
- Nabízíme - zajímavé finanční ohodnocení + odměny dle výsledků, firemní výhody (mobilní telefon, příspěvek na stravování), prostor pro osobní rozvoj a profesní růst, nástup ihned, možnost částečné práce z domova po zaškolení, základní mzda 16 000,-Kč + motivační složka cca 3 000,-Kč
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 11909400720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC