Mechanik - až 28 000 Kč - ranní směna - Kuřim

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 28 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP ve stabilní a mezinárodní společnosti vyrábějící stroje. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů.

Náplň práce:

- Montáž mechanických částí ve výrobě (dle technické dokumentace)
- Provádění brousících zkoušek strojů
- Odstraňování závad a přijímání nápravných opatření
- Měření, vyhodnocování, provádění odborné pomoci při montáží strojů
- Práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozu

Požadujeme:

- min. ukončené vzdělání SOŠ – strojírenský obor (př. mechanik, zámečník, seřizovač…)
- praxe ve strojírenské výrobě VELKOU VÝHODOU
- dobrá znalost technické dokumentace, strojírenských výrobních prostupů
- znalost práce s měřidly
- obecná znalost s PC

Nabízíme:

- Platové ohodnocení stanoveno individuálně na základě dosažených zkušeností uchazeče.
- Mzda: 24 000 – 28 000 Kč / měsíčně
- Prémie ke mzdě
- Příplatek za nemarodění 1700 Kč / měsíčně
- Ostatní benefity: 13 plat
- 25 dní dovolené
- Dotované stravování
- Příplatky za práci přesčas, o víkendech, za odpolední směnu
- Bezplatné firemní vzdělávání, profesního a jazykového charakteru
- Firemní a sportovní akce
- Práce na HPP na dobu neurčitou

INFORMACE PRO UCHAZEČE

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]. Těšíme se na Vaše odpovědi.
Do předmětu zprávy napište: " MECHANIK - BRNO ".

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3035118  Datum zveřejnění: 27.4.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24 000 - 28 000 Kč