Operátor výroby - 22 500 Kč + bonusy

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Nymburk, Středočeský kraj, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 26000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřízení provozně technologického výrobního zařízení
Zadávání dat do informačních systémů (znalost PC)
Zajišťování dodržování kvality výroby na výrobním zařízení
Organizování a kontrolování práce u výrobního zařízení z hlediska plynulosti provozu a souhry osádky
Zaučování nových pracovníků na výrobním zařízení

POŽADUJEME:
Praxe na pozici seřizovače nebo na obdobné pozici
Ochota pracovat ve třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Odpovídající platové ohodnocení 23 000 - 26 000 Kč/měs.
Prémie za vykonanou práci až 4 050 Kč
25 dnů dovolené
Příplatky za noční směny i za víkendy
Práce v čistém a moderním prostředí
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Dotované závodní stravování a pracovní oděv
Práci na HPP

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected] . Do předmětu zprávy napište: " SOV/Nymburk"

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

1

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3041944  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23000 - 26000 Kč