Dělník/ce ve výrobě - ranní směna - Kuřim

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
15 600 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP ve stabilní, české společnosti, zabývající se výrobou a montáží výrobků různého původu. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů.

Náplň práce:
- Jednoduchá kompletace plastových či kovových výrobků
- Ruční montáž součástek a konektorů
- Obsluha zařízení
- Kontrola kvality
- Následné balení
- Práce na jednosměnný nebo dvousměnný provoz (8 hodinové směny)
- Jedná se o fyzicky nenáročnou manuální práci

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Odpovídající mzdové ohodnocení 15 600 Kč
- Měsíční bonusy a mimořádné odměny
- Roční odměny
- Dovolená 20 dní
- Příplatky za přesčas a za odpolední směny
- Příspěvek na dopravu
- Dlouhodobou práci na HPP vhodnou pro absolventy
- Nástup možný ihned

Hledáme větší počet pracovníků, takže o nabídce řekněte i svým přátelům či rodině a na dané směně můžete pracovat spolu.

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]. Do předmětu zprávy napište: "Dělnice ve výrobě – Kuřim ". Těšíme se na Vaše odpovědi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- Manuální zručnost
- Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
- Trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3047303  Datum zveřejnění: 5.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 600 Kč