Pracovník logistického centra 23 500Kč

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Okres Jihlava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
30.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
23 500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Třídění příchozích a odchozích zásilek dle specifikace
• Drobná administrativa
• Práce na noční směny (18:00 do cca 02:30)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 7 500,-
• Příplatek za nemarodění 1.000,-
• Dotované stravenky 120,- / odpracovaný den
• Práci na plný úvazek
• Zajímavé platové ohodnocení
• Příplatky za noční směny
• Volné víkendy
• Práci v čistém a moderním prostředí, odborné zaškolení, firemní benefity, dlouhodobou spolupráci
• Navýšení mzdy po zapracování a zkušební době
• Smlouvu na dobu NEURČITOU

Informace o náboru

Práce je svou fyzickou náročností vhodná pro muže.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost
• Ochotu pracovat na nočních směnách
• Fyzickou zdatnost
• Doložení trestní bezúhonnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3060411  Datum zveřejnění: 30.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23 500