Výrobní pracovník - Humpolec

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Humpolec, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
15.05.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha linky na zpracování nábytkového dřeva
• Kontrola výrobků
• Kompletace a balení výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 5 000 Kč
• Odpovídající platové ohodnocení až 20 000 Kč / Měsíčně
• Dotované stravenky 90 - 135 Kč /den (dle směnnosti)
• Příplatky za směnný provoz, víkendy, noční, přesčasy
• Možnost výběru směnného provozu
• 20 - 25 dní dovolené
• Práce v moderním prostředí
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
• Práci na HPP
• Navýšení mzdy po zapracování

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost v Humpolci, která se zabývá výrobou nábytku, hledáme šikovné a pracovité uchazeče na HPP.
Pracovní pozice je vhodná pro muže i ženy, kterým nevadí práce na směny.
Kromě pevně daného platu se můžete těšit na mnoho dalších benefitů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost, manuální zručnost
• Praxe ve výrobní společnosti výhodou
• Doložení trestní bezúhonnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3060417  Datum zveřejnění: 15.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000