Skladník s VZV – i bez praxe + příplatky a bonusy – Víkendy volné

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Okres Třebíč
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha vysokozdvižných vozíků
• Práce a administrativa ve skladu
• Odpovědnost za kvalitu provedené práce
• Místo výkonu práce: Nová Ves, okr. Třebíč

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající platové ohodnocení 20 000 ,- / Měsíčně
• Příplatky za směnný provoz
• 6 týdnů dovolené
• Bonus za nemarodění 1 100 Kč + 13. mzda
• Práce v čistém a moderním prostředí
• Odborné zaškolení
• Dotované výhodné neomezené tarify na volání až pro 5 rodinných členů
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
• Dotované stravování
• Práci na HPP
• Navýšení mzdy po zapracování

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected] Do předmětu zprávy napište: "Skladník – Nová Ves". Ozveme se všem uchazečům. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3081999  Datum zveřejnění: 29.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000