Skladník s VZV – Jihlava

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
04.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
22000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha vysokozdvižných vozíků ve výrobním závodě
• Nakládka zboží dle nakládacího listu do kamionů
• Příprava balíků k uskladnění
• Odpovědnost za dodržování pracovních postupů
• Práce ve 3 směnném, nebo nepřetržitém provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající platové ohodnocení 18 000 – 22 000 Kč / měsíc
• Náborový příspěvek 10 000,- Kč
• Příplatek za nemarodění 2 000 Kč / měsíc
• Možnost ubytování
• Dotované firemní stravování
• Příplatky za práci přesčas, za svátky, za noční směnu, a další…
• Firemní benefity
• Dlouhodobou spolupráci
• Práci na HPP na dobu neurčitou

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na emailu: [email protected] a zašlete nám Vás strukturovaný životopis. Do předmětu zprávy napište „SKLADNÍK - JIHLAVA“

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Průkaz VZV (může být i prošlý)
• Výhodou 1 rok praxe na obdobné pozici
• Min. dosažené vzdělání: základní
• Doložení trestní bezúhonnosti
• Manuální zručnost
• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3083320  Datum zveřejnění: 4.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22000