Pracovník výroby/Kontrolor – až 19 000,- + nábor. příspěvěk

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Okres Třebíč
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP pro stabilní a mezinárodní společnost. Vhodné pro muže i ženy. Kromě pevně daného platu se můžete spolehnout také na mnoho benefitů, jako jsou příplatky za nemarodění, 13. plat, dotované stravování, 6 týdnů dovolené a další.

Náplň pracovní pozice:
• Kompletace plastových dílů v automobilovém průmyslu
• Kontrola výrobků
• Obsluha jednoduchého montážního pracoviště
• Odebírání a kontrola kusů z výrobního zařízení
• Balení vyrobených dílů
• Místo výkonu práce: Nová Ves, okr. Třebíč

Požadujeme:
• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost, manuální zručnost
• Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
• Doložení trestní bezúhonnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Odpovídající platové ohodnocení až 19 000,- / Měsíčně
• Náborový příspěvek 8 000 ,-
• Bonus za nemarodění 1 100 Kč + 13. mzda
• 6 týdnů dovolené
• Doprava do zaměstnání zajištěna
• Příplatky za směnný provoz
• Práce v čistém a moderním prostředí
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
• Dotované stravování
• Práci na HPP
• Navýšení mzdy po zapracování

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected] Do předmětu zprávy napište: " Pracovník výroby/Kontrolor – Nová Ves".

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3091787  Datum zveřejnění: 3.11.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19000