Řidič VZV Úvaly- až 22000 Kč/měs.

O.K. solution, s.r.o.

Černokostelecká 24, 100 00 Praha 10, Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 22000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nakládka a vykládka zboží.
Obsluha VZV ve výrobním závodě.
Provádění záznamů do dokumentace.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení 18 000 - 22 000 Kč/měs. + navýšení mzdy po zapracování
Příplatky za noční směny, přesčas
20 dnů dovolené
Dlouhodobé a stabilní zaměstnání
Práce na HPP

POŽADUJEME
Minimálně základní vzdělání
Platný průkaz VZV 3,5-5t
Praxe na obdobné pozici
Trestní bezúhonnost
Ochota pracovat ve třísměnném provozu

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]. Do předmětu zprávy napište: "Řidič VZV - Úvaly"

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

Doprava a logistika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3092166  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18000 - 22000 Kč/měs.