Řidič VZV/Retrakář - příspěvek na ubytování + dopravu

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Praha 9, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 30000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava nakládky
Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut
Každodenní údržba
Úklid skladových prostorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdový základ 18 000 – 21 000 Kč (dle zkušeností), u řidičů VZV 16 000 – 19 000 Kč/měs.
+ až 20 % variabilní složka
+ další příplatky:
Příplatky za práci v noci a o víkendech + bonusy
Směnový příplatek - 1 000 Kč
Příspěvek až 1 000 Kč/měs. na dopravu
Náborový příspěvek 7 000 Kč
Příspěvek až 5 000 Kč/měs. na ubytování
Další benefity formou kafeterie – 5000 Kč/rok
Příspěvek na stravování (firemní kantýna)
Příspěvek na životní a úrazové pojištění
Možnost zakoupení firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
Práce na HPP
25 dnů dovolené
Výhodný firemní mobilní tarif
Firemní akce
Vzdělávací kurzy, školení

Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B)

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected] . Do předmětu zprávy napište: „VZV,retrak/Praha 9“

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz na VZV na 5 tun
Alespoň 6 měsíců praxe na retraku, u řidičů VZV praxe alespoň 2 roky
Zkušenosti s obsluhou některé manipulační techniky (VZV, RETRAK)
Obsluha regálů až do výšky 11,5 metru
Schopnost pracovat v týmu
Dobrá fyzická kondici
Ochota pracovat na směny (PO-PÁ, třísměnný)
Zkušenosti se systémem SAP WMS/Warehouse Management System VÝHODOU
Plynulý český jazyk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3106992  Datum zveřejnění: 23.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21000 - 30000