Řidič VZV/Retrakář - Praha 9, příspěvek na ubytování + dopravu

O.K. AUTOMOT s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
21 000 - 30 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava nakládky
Vykládání a nakládání nákladních a ostatních aut
Každodenní údržba
Úklid skladových prostorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdový základ 18 000 – 21 000 Kč (dle zkušeností), u řidičů VZV 16 000 – 19 000 Kč/měs.
+ až 20 % variabilní složka
+ další příplatky:
Příplatky za práci v noci a o víkendech + bonusy
Směnový příplatek - 1 000 Kč
Příspěvek až 1 000 Kč/měs. na dopravu
Náborový příspěvek 7 000 Kč
Příspěvek až 5 000 Kč/měs. na ubytování
Další benefity formou kafeterie – 5000 Kč/rok
Příspěvek na stravování (firemní kantýna)
Příspěvek na životní a úrazové pojištění
Možnost zakoupení firemních výrobků za zvýhodněnou cenu
Práce na HPP
25 dnů dovolené
Výhodný firemní mobilní tarif
Firemní akce
Vzdělávací kurzy, školení

Místo výkonu práce: Praha 9, Kolbenova (výborná dostupnost - metro B)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Řidičský průkaz na VZV na 5 tun
Alespoň 6 měsíců praxe na retraku, u řidičů VZV praxe alespoň 2 roky
Zkušenosti s obsluhou některé manipulační techniky (VZV, RETRAK)
Obsluha regálů až do výšky 11,5 metru
Schopnost pracovat v týmu
Dobrá fyzická kondici
Ochota pracovat na směny (PO-PÁ, třísměnný)
Zkušenosti se systémem SAP WMS/Warehouse Management System VÝHODOU
Plynulý český jazyk

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

O.K. AUTOMOT, s.r.o.
Černokostelecká 24
100 00 Praha 10

Kontakt

Kontaktní osoba: Kancelář PRAHA
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 3126777   Datum zveřejnění: 10.7.2017