Mzdová účetní

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
09.08.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zpracování mzdových podkladů
• Komunikace s personalisty napříč svěřenými projekty
• Kontrola podkladů s vedenou docházkou zaměstnanců
• Zadávání mezd do systému ve spolupráci s personalisty
• Aktivní odborná podpora personalistů dle svěřených lokalit
• Komunikace s úřady (ÚP, ČSSZ…)
• Ostatní administrativa spojená s pracovní pozicí
• Zpracování exekucí a insolvencí, komunikace s orgány veřejné moci

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Platové ohodnocení 20.000,- až 27.000,- / Měsíčně
• Odpovídající platové ohodnocení
• Benefity
• Práce v čistém a moderním prostředí
• Příjemný menší a aktivní kolektiv pracovníků
• Základní zaškolení a podporu
• Dlouhodobou spolupráci
• Práci na HPP
• Termín nástupu dle domluvy, IHNED
• Místo výkonu práce: centrální kancelář JIHLAVA

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]

Do předmětu zprávy napište: " Samostatná účetní – Mzdová účetní".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ vzdělání, popř. VŠ – v ekonomických oborech
• Znalost účetnictví, mzdového účetnictví a zákoníku práce
• Proaktivní přístup ke svěřeným činnostem
• Pozitivní a komunikativní osobnost
• Odpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
• Výborná znalost práce na PC (MS Word, Excel…)
• Znalosti práce v účetním softwaru POHODA podmínkou, PAMICA výhodou
• Doložení trestní bezúhonnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3137357  Datum zveřejnění: 20.7.2017