Personální referentka Brno – Plat 20 000,- až 26 000,-

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Peroutková 290/5, 602 00 Brno - střed, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajištění a plánování personálního pokrytí zakázek
Aktivní nábor a vyhledávání lidských zdrojů a plánování personálních rezerv pro svěřené projekty
Komunikace se zástupci zákazníka
Uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
Vedení personálních pohovorů a výběrových řízení
Vedení administrativy spojené s personalistikou
Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Platové ohodnocení 20 000,- až 26 000 ,-
Příplatek za nemarodění 1 000,- / Měsíčně
Navýšení platu po zapracování
Systém výkonnostních odměn dle definovaných měsíčních cílů
Služební notebook + telefon i pro soukromé použití
Práce v čistém a moderním prostředí
Příjemný aktivní kolektiv pracovníků
Odborné zaškolení a podporu
Dotované stravenky 100,- / Den
Firemní benefity
Dlouhodobou spolupráci
Práci na HPP s možností na dobu neurčitou

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected]"

Do předmětu zprávy napište: " Personální referentka BRNO ".

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ popř. VŠ vzdělání
Proaktivní přístup ke svěřeným činnostem
Pozitivní a komunikativní osobnost
Zkušenosti s obdobnou pozicí velikou výhodou
Samostatnost, odpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
Dobrá znalost práce na PC(MS Word, Excel…)
Doložení trestní bezúhonnosti
Řidičský průkaz skupiny „B“ – Aktivní řidič
Praxe není podmínkou, podmínkou je aktivní přístup a chuť se naučit vše potřebné

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3141562  Datum zveřejnění: 25.7.2017