Obsluha strojů na výrobu papíru až 20 000 Kč

O.K. solution, s.r.o.

Místo práce
Červená Řečice, Okres Pelhřimov
plný úvazek
Termín nástupu
24.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci na HPP v Červené Řečici. Vhodné pro muže i ženy. Není potřeba praxe, vše potřebné Vás naučíme.

Náplň pracovní pozice:
• Práce na ranní a odpolední směnu/ možnost nepřetržitě
• Jednoduchá obsluha zařízení pro výrobu papírenských produktů
• Příprava materiálu, kontrola stavu obsluhovaného zařízení
• Třídění vyrobených produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• PRÁCI NA DOBU NEURČITOU
• Odpovídající platové ohodnocení až 16 000,- / 18000,- / 20 000,- Měsíčně
• Odměny za práci přesčas/svátek/víkend
• Dotované stravenky 60,-
• Dovolená 20 dní
• Navýšení mzdy po zapracování
• Příplatky za rizikové prostředí
• Možnosti kariérního růstu

Informace o náboru

INFORMACE PRO UCHAZEČE
Pokud Vás tato nabídka oslovila, prosím zasílejte strukturované životopisy na email: [email protected] Do předmětu zprávy napište: " Operátor výroby- Červená Řečice

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Pečlivost a zodpovědný přístup ke svěřené práci
• Spolehlivost, manuální zručnost
• Praxe ve výrobní společnosti výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme neustále se rozvíjející profesionální společnost působící na trhu více jak 7 let a zabýváme se podpůrnými činnostmi převážně v automobilovém, výrobním průmyslu a logistickém průmyslu, jako jsou personální služby, třídící práce a kontrola kvality.
Mezi naše hlavní zákazníky patří řada špičkových nadnárodních společností.

Pokud tedy opravdu chcete pracovat a hledáte zajímavé zaměstnání nebo brigádu, kontaktujte naše personální oddělení a staňte se i Vy součástí našeho týmu.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 3161860  Datum zveřejnění: 16.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000