Disponent/dispečer

O.K. Trans Praha, spol. s r. o.

Hlavní 182, Chýně - Praha západ, 253 01, Praha, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/mesiac

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:
- organizace a zajišťování mezinárodních přeprav
- zodpovědnost za kvalitu a profitabilitu svěřených přeprav
- zpracování příslušné administrativy
- dohled na tým disponentů juniorů

Nabízíme:
- zázemí v prosperující dopravní společnosti
- profesní růst v rámci týmu dopravy a logistiky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- odborná školení
- individuální jazykové kurzy
- firemní stravování
- příspěvek na stravování
- příspěvek na sport
- příspěvek na penzijní/životní poj.
- notebook, mob. telefon

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Dopravní škola

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:
- praxi na dispečerské nebo disponentské pozici ve spediční společnosti
- loajalitu, spolehlivost, pečlivost
- příjemné vystupování, prozákaznické chování
- minimálně středoškolské vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

O.K.Trans Praha spol. s r.o. je organizace zabývající se komplexními logistickými službami, kamionová doprava, distribuce, skladování, autoservis, pro domácí i zahraniční zákazníky. Na trhu se pohybuje již od roku 1990. Pro společnost pracuje 550 zaměstnanců a disponuje s 350ti LKW. Sídlo společnosti je na Praze západ v Chýni (10 min. busem z konečné stanice metra Zličín).

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2588468  Datum zveřejnění: 27.7.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 50000 Kč/mesiac