Finanční ředitel/ka

O L P R A N spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Libušina 526, 1 2 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-19
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ekonomičtí a finanční náměstci (12111)

Pracoviště a kontakty

Firma:O L P R A N spol. s r. o., IČ 15502198
Pracoviště:Libušina 526/101, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-12-19
Mzdové rozpětí:od 20000 do 50000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- zkušenost s vedením účetnictví, s účetními závěrkami, finanční controlling, daňová problematika, evidence smluv, komunikace s obchodními partnery, vedení týmu účetních, komunikace se státními institucemi, bankami, spolupráce s daňovým poradcem, auditorem
- MS Office, zvláště Excel, Helios orange výhodou.
- Práce pod tlakem, přesčas, nutná odolnost vůči stresu.

Nástup dle dohody, nejlépe ihned.

Pozice není vhodná pro absolventa.

Své životopisy zasílejte POUZE na email:
[email protected]

Platové ohodnocení: od 20 000 - 50 000 Kč.

Poslední změna:2016-12-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11871470713

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně