Realitní makléř/ka

O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
náměstí Osvobození 250, 789 01 Zábřeh, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-15
Mzdové podmínky (brutto)
12100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o., IČ 25867881
Pracoviště:O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o. - prac., náměstí Osvobození 250/16, 789 01 Zábřeh

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-08-15
Mzdové rozpětí:od 12100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup dohodou. Pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce. Pracovní náplň: zprostředkovatelská činnost, administrativa. Požadavky: praxe v oboru realitní činnosti, pojišťovnictví, finanční oblasti, minimálně SŠ vzdělání, ŘP skup. B + aktivní řidič, znalost práce na PC ( Microsoft Office), reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení a komunikativnost, flexibilita, samostatnost a ochota vzdělávat se. Vhodné i pro absoloventy. Nabízíme: zázemí stabilní realitní společnosti, zaškolíme Vás v oblasti realit, firemní benefity (automobil, telefon, fotoaparát), nadstandardní výdělek, provizní systém, přátelský a příjemný kolektiv. Kontakt: životopisy zasílejte na uvedený e-mail, nebo telefonicky na čísle 774 733 330.

Poslední změna:2016-07-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 9167900778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou