Realitní makléř/ka kombinovaný s administrativou

O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Polská 595, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-13
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (33340)

Pracoviště a kontakty

Firma:O.R.KA. - Olomoucká realitní kancelář, s.r.o., IČ 25867881
Pracoviště:Polská 595/12, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-13
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Polská č.p. 595/12, Olomouc.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, práci na PC (Microsoft Office), reprezentativní vystupování, vysoké pracovní nasazení a komunikativnost, flexibilitu, samostatnost a ochotu vzdělávat se, praxe v oboru realitní činnosti, pojišťovnictví, finanční oblasti.
Nabízíme: zázemí stabilní realitní společnosti, zaškolíme Vás v oblasti realit, firemní benefity (automobil, telefon, fotoaparát), nadstandardní výdělek, provizní systém, přátelský a příjemný kolektiv. Plný nebo zkrácený pracovní úvazek.
Možnost práce na HPP, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti.
Pracovní doba 8:00 - 16:00 (17:00) hod., dále dle domluvy.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2017-03-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11775070755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B