O2 rozšiřuje svůj tým - možnost zkráceného úvazku! (Zákaznické centrum)

O2 Czech Republic, a.s.

1. máje 3/2673709 00 Ostrava - Mariánské Hory, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní tvé práce?

- Nový způsob prodeje produktů a služeb stávajícím zákazníkům O2
- Být inspirací pro zákazníky a ukázat jim nabídku produktů a služeb
- Čeká tě trocha administrativy, ale nic složitého

Ozvi se nám, pokud odpovíš ANO na většinu těchto otázek:

- Umím velmi dobře komunikovat s lidmi, nebojím se je oslovit a prodat jim vhodnou službu
- Hledám zázemí stabilního zaměstnavatele a přátelský pracovní kolektiv
- Chci kariérně růst a poohlížím se po startovací pozici
- Jsem aktivní a baví mě učit se nové věci
- Mám v kapse maturitní vysvědčení nebo výuční list
- Jsem časově flexibilní a pracuji na maximum

Zaměstnanecké výhody, benefity

Na co se u nás můžeš těšit?
- Dynamická práce pro největší telekomunikační společnost v ČR
- Průměrný výdělek včetně provizí ve zkušební době 13.500 – 16.000,-
- Průměrná mzda po zaškolení je u nás 18 – 20.000,-
- Čerpej nováčkovský bonus už ve zkušební době (1.000,- za měsíc)
- Stravenky již od prvního dne školení
- Máš možnost si svou základní mzdu neomezeně navýšit o provize z prodeje
- Máme pro tebe připravený profesionální zaškolení a péči o nováčky. Budou se ti věnovat ti nejpověřenější z našich řad: trenér, guru pro nováčky, parťák v tandemu
- Kariérní růst pro naše zaměstnance
- Možnost čerpání zvýhodněných zaměstnaneckých balíčků (výhodné tarify pro tebe i tvé blízké)
- 25 dní dovolené za rok
- Pracovní poměr bude uzavřen přes agenturu práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2119817  Datum zveřejnění: 26.5.2015