Ústí nad Labem - Konzultant zákaznického centra

O2 Czech Republic, a.s.

Masarykova 273/20, Ústí nad Labem, Okres Děčín, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
03.08.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Nový způsob prodeje produktů a služeb stávajícím zákazníkům O2
- Být inspirací pro zákazníky a ukázat jim nabídku produktů a služeb
- Čeká tě trocha administrativy, ale nic složitého

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dynamická práce pro největší telekomunikační společnost v ČR
- Průměrný výdělek včetně provizí ve zkušební době 13.500 – 16.000,-
- Průměrná mzda po zaškolení je u nás 18 – 20.000,-
- Čerpej nováčkovský bonus už ve zkušební době (1.000,- za měsíc)
- Stravenky již od prvního dne školení
- Máš možnost si svou základní mzdu neomezeně navýšit o provize z prodeje
- Máme pro tebe připravený profesionální zaškolení a péči o nováčky. Budou se ti věnovat ti nejpověřenější z našich řad: trenér, guru pro nováčky, parťák v tandemu
- Kariérní růst pro naše zaměstnance
- Možnost čerpání zvýhodněných zaměstnaneckých balíčků (výhodné tarify pro tebe i tvé blízké)
- 25 dní dovolené za rok
- Pracovní poměr bude uzavřen přes agenturu práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ozvi se nám, pokud odpovíš ANO na většinu těchto otázek:
- Umím velmi dobře komunikovat s lidmi, nebojím se je oslovit a prodat jim vhodnou službu
- Hledám zázemí stabilního zaměstnavatele a přátelský pracovní kolektiv
- Chci kariérně růst a poohlížím se po startovací pozici
- Jsem aktivní a baví mě učit se nové věci
- Mám v kapse maturitní vysvědčení nebo výuční list
- Jsem časově flexibilní a pracuji na maximum

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2169643  Datum zveřejnění: 3.7.2015