Přidej se do týmu O2 - zákaznické centrum

O2 Czech Republic, a.s.

1.máje 3/2673, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaše budoucí práce
Spokojenost zákazníků je pro O2 prioritou. Pomozte nám ji udržovat a zvyšovat. Díky vám mohou zákazníci každý den objevovat nový svět technologií. Právě vy jim můžete pomoci usnadnit si život. Přidejte se k nám. Čeká vás pravidelný příjem a stabilní práce s týmem přátelských lidí všech věkových kategorií.

Váš pracovní den:

- Vyřizování hovorů od stávajících zákazníků
- Představování produktů a služeb našim zákazníkům s cílem prodat
- Aktivní volání našim zákazníkům a prodej doplňkových a nových služeb
- Práce s interním systémem a základní administrativní činnost

Co u vás hledáme?

- Orientaci na zákazníka, obchodního ducha
- Výborné komunikační dovednosti
- Chuť pracovat v týmu
- Znalost práce s počítačem (základní orientace v MS Office, běžná uživatelská znalost internetu)
- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici nejsou podmínkou, vše vás naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro vás máme my?

- První 3 měsíce vám garantujeme fixní mzdu 14 600 Kč a zákonné příplatky
- Máme jasně daná pravidla pro růst základní mzdy – můžete se dostat až na 18 400 Kč
- Po měsíčním zaškolení máte rovnou možnost začít si vydělávat na provizích – až 40% základního platu navíc
- Provize nedostáváte pouze za prodej, ale i za péči o zákazníky a kvalitu práce
- Budete pracovat pro lídra telekomunikačního trhu
- Důkladně vás zaškolíme na naše služby a současné technologie
- Potkáte se s fajn kolegy
- Na oddech budete mít jeden týden dovolené navíc – celkem 5 týdnů dovolené
- Dostanete stravenky v hodnotě 75 Kč
- Pracovat můžete na plný nebo zkrácený úvazek, ale i brigádně (formou dohody o pracovní činnosti) – dle možností a preferencí

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců