Vývojáři, Testeři, Designéři, Integráci!

O2 Czech Republic, a.s.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat s nejnovějšími technologiemi – Oracle (Java, DB, Golden Gate), Red Hat (JBoss EAP, BRMS), Liferay a mnoho dalších? Chcete stát u zrodu projektů od samého počátku? Chcete být průkopníkem nových IT vymožeností a určovat technologické trendy?

Otevíráme nové vývojové centrum v Pardubicích. Uplatnění u nás najde až 60 expertů. Znáte programovací jazyky JAVA, PHP, PLSQL nebo se chcete profilovat v oblastech UX problematiky, integračního vývoje, nebo testingu?

Pak mrkněte na stránky http://www.chcivyvijetvo2.cz/, kde najdete nejen volné pozice, ale i více informací o vývojovém centru.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co vám za vaši práci nabídneme?

- Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti telekomunikací
- Externí i interní IT školení
- Skvělé mzdové ohodnocení
- Možnost homeworkingu
- Pestré volitelné benefity např. zvýhodněný internet na doma a O2 TV, příspěvky na životní nebo penzijní připojištění, stavební spoření, jazykové kurzy, sport, kulturu, stravenky ...
- A k tomu další výhody jako služební mobilní telefon, internet v mobilu, neomezený tarif, slevy pro rodinu a přátele
- Jeden týden dovolené navíc (tedy 5 týdnů relaxu), sick days

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na www.chcivyvijetvo2.cz a dejte nám vědět.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme O2. Jeden velký svět plný inspirace, kde se každý den rodí nové nápady a posouvají hranice.

Měníme telekomunikační trh, buďte při tom!

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2270731  Datum zveřejnění: 2.10.2015