Správca farmy

OBALPRINT, a.s.

Miesto práce
Vlkanová, pri Banskej Bystrici, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac, Platove podmienky sú otvorené podľa šikovnosti pracovníka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná nápň je starať sa o dom s malým hospodárstvom, rybník, do 10 oviec, koza, sliepky, Starostlivosť o okolie, kosenie, údržba. Ide o malé hospodárstvo esteticky upravené. Práca je vhodná pre muža.

Perspektívne ponúkame ubytovanie v areáli hospodárstva.

Pošlite najprv prihlášky mailom. Uveďte najmä svoje skúsennosti a vzťah k farmárskej práci. Na vzdelaní nezáleží, dôležitý je zdravý sedliacky rozum.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.9.2017 (zbývá ještě 10 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

všeobecná remeselná zručnosť, poľnohospodárske vedomosti, chov zvierat,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na pracovníka sa kladú velké požiadavky na charakterové vlastnosti, zodpovednosť, čestnosť a samostatnosť. Musí mať vzťah k zvieratám, poľnohospodárstvu a celkovo k prírode.
Práca musí byt pre neho koníčkom, radosťou a potešením. Tato činnosť sa nedá robiť bez lásky. Verím, že takýto človek existuje. Môže byť z celého Slovenska, Čiech i Európy,

Tlač, druhotné spracovanie obalov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OBALPRINT,a.s.
Lučenecká cesta 8310
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Dr. Ján Katreniak
E-mail: poslať životopis
ID: 1509186   Datum zveřejnění: 6.8.2017