Asistent/ka obchodního oddělení

Obara Corporation, Czech branch, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Čáslavská 46, 537 01 Chrudim, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-02
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní administrativní pracovníci a asistenti (334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Obara Corporation, Czech branch, organizační složka, IČ 27124134
Pracoviště:OBARA CORPORATION, Czech branch, organizační složka, Čáslavská 46, Chrudim IV, 537 01 Chrudim 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-02-02
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Zástup po dobu mateřské dovolené.
První prac. smlouva na dobu určitou viz.od-do
V případě spokojenosti prodloužení smlouvy.
Požadujeme : ŘP sk. B, pokročile AJ, dobré vyjadřovací schopnosti v psané i mluvené formě, komunikativnost, souhlas s vysláním k pracovní cestě i do zahraničí, dobrá kondice pro skladovou manipulaci, znalost ekonomického softwaru výhodou
Nabízíme : stabilní zázemí zavedené firmy se zahraničním vlastníkem, příjemné pracovní prostředí, navýšení mzdy po skončení zkušební doby v závislosti na výkonu zaměstnance
Přihlašte se zasláním svého životopisu, v případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat a domluvíme si termín pohovoru.

Poslední změna:2014-12-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 8204400748

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní