Sociální pracovník/-ice

Občanské sdružení Salinger (MPSV)

Pražská třída 559, 500 04 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní specialisté v oblasti sociální práce (26359)

Pracoviště a kontakty

Firma:Občanské sdružení Salinger, IČ 67440185
Pracoviště:Centrum Síťovka, Pražská třída 559/9, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou do 30. 6. 2019, nástup prosinec 2016, místo výkonu práce: Hradec Králové, Třebechovice pod Orebem, Ledce
- Stručná charakteristika pracovního místa: Naplňuje standardy kvality sociálních služeb, pracuje s rodinami terénní i ambulantní formou, je klíčovým pracovníkem rodin, poskytuje základní sociálního poradenství, monitoruje lokality, aktivně vyhledává a oslovuje potencionální klienty, provádí administrativu spojenou s výkonem činnosti, podílí se na prezentaci služby i organizace a aktivně spolupracuje s návaznou sociální sítí.

- Požadujeme: vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách v platném znění; aktivní znalost standardů kvality sociálních služeb i SPO, zákona č. 108/2006 Sb. a zákona č. 359/1999 Sb. v platném znění; schopnost týmové i samostatné práce; dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti; bezúhonnost, počítačovou gramotnost
- Uvítáme: zkušenosti v přímé práci s rodinami; kreativitu; chuť hledat nové zdroje a možnosti pro řešení situace našich klientů; ŘP skupiny B
- Nabízíme: práci pod supervizí i metodickým vedením; prohlubování a zvyšování kvalifikace; prostor pro seberealizaci; možnost pracovat v dynamicky se rozvíjející organizaci; zajímavou a různorodou práci v sociální oblasti; stabilní a dobré finanční ohodnocení; benefity: 25 dní dovolené, mobilní telefon, notebook, sick days

- Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:
1) strukturovaný životopis s prohlášením: "Souhlasím s poskytnutím osobních údajů uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení organizace Salinger, z.s.."
2) Motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 A4 s osnovou: Motivace pro danou pracovní pozici a práci s cílovou skupinou střediska; Proč bych měl/a získat danou pozici právě já; Čím bych mohl/a přispět středisku
3) Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
4) Čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. scan výpisu rejstříku trestů (ne starší, než 3 měsíce)
- Vše zasílejte na e-mail: [email protected]
- Uzávěrka přihlášek: 4. 12. 2016
- Předpokládaný termín konání výběrového řízení: 7. 12. 2016

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11306080702

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání