Samostatný referent státní správy a samosprávy

Obec Kamenné Zboží (MPSV)

Místo práce
180, 288 02 Kamenné Zboží, Okres Nymburk
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
13570 - 20450 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Obec Kamenné Zboží, IČ 00239232
Pracoviště:Kamenné Zboží 180, 288 02 Nymburk 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 13570 do 20450 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Obecní úřad Kamenné Zboží, Kamenné Zboží 180, 288 02 Nymburk 2
Druh práce:
a) zajišťování výkonu státní správy nebo samosprávy v uceleném oboru
b) příprava a realizace jednotlivých investic malého rozsahu
c) příprava výběrových řízení na investiční akce
d) zadávání veřejných zakázek dle směrnice Obce Kamenné Zboží k zadávání veřejných zakázek malého rozsahu
e) zajištění možnosti získání dotací dle příslušných titulů investičních akcí
f) příprava a zajišťování dokumentace pro stavební povolení
g) další práce dle příkazu nadřízeného
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní poměr: na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce
Platové zařazení: 8. Platová třída dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech
zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění
Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka (§4 zákona o úřednících):
- Státní občanství ČR, příp. trvalý pobyt ČR u cizích státních úředníků
- Věk minimálně 18 let
- Způsobilost k právním úkonům
- Trestní bezúhonnost
- Ovládání jednacího jazyka
Požadavky:
- Minimálně střední vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Samostatnost, odpovědný přístup k plnění úkolů, vysoké pracovní nasazení
- Znalost práce na PC (Word, Excel, další programy výhodou)
- Organizační schopnosti
- Samostatnost, flexibilita, spolehlivost
- Schopnost samostatné práce a rozhodování
- Praxe v oboru ve veřejné správě výhodou (ne podmínkou)
- Jakákoliv zkouška odbornosti v oblasti veřejné zprávy výhodou
Přihlášky k veřejné výzvě musí být písemné, musí obsahovat údaje a přílohy níže uvedené a musí být doručeny ve stanovené lhůtě.
Náležitosti přihlášky:
- Jméno, příjmení uchazeče, případně titul
- Datum a místo narození uchazeče
- Státní příslušnost uchazeče
- Místo trvalého pobytu uchazeče
- Číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
- E-mailový a telefonický kontakt
- Datum a podpis uchazeče
K přihlášce musí být přiloženy tyto doklady:
a) životopis, ve kterém budou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných
znalostech a dovednostech
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též
obdobný doklad vydaný domovským státem
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (vč. Dodatku k diplomu, byl-li vydán)
d) souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely výběru na výše uvedenou
pozici, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění
e) uchazečem napsaný motivační dopis
Místo, způsob a lhůta doručení přihlášky:
Písemné přihlášky s požadovanými doklady zašlete v zalepené obálce na adresu: Obecní úřad Kamenné Zboží, Kamenné Zboží 18, 288 02 Nymburk 2 nebo osobně předejte na obecním úřadě na téže adrese v úřední hodiny. Obálku označte heslem: NEOTVÍRAT ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - REFERENT"
Lhůta pro podání (doručení) přihlášek je do 6. května 2015 do 15:00 hodin. Informace budou zveřejněny na webových stránkách obce Kamenné Zboží: www.kamennezbozi.cz
Po uplynutí termínu pro podání přihlášek budou uchazeči splňující podmínky uvedené v této výzvě kontaktováni. Kontaktovaní uchazeči poté budou pozváni k ústnímu pohovoru, na základě kterého bude vybrán uchazeč, se kterým bude uzavřena pracovní smlouva.
Obec Kamenné Zboží si vyhrazuje právo zrušit tuto veřejnou výzvu kdykoli v jejím průběhu.
Bližší informace: e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-04-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nymburk

číslo volného místa: 8807570707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou