Referent územního plánování a stavebního řádu

Obec Petrovice u Karviné (MPSV)

Místo práce
251, 735 72 Petrovice u Karviné, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2015-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
15960 - 24020 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Obec Petrovice u Karviné, IČ 00297585, http://www.petroviceuk.cz
Pracoviště:Petrovice u Karviné 251, 735 72 Petrovice u Karviné

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2015-07-01
Mzdové rozpětí:od 15960 do 24020 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Druh práce: referent územního plánování a stavebního řádu
Platová třída: 10 - kvalifikační předpoklad: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
Místo a doba výkonu práce: Petrovice u Karviné, určitá
Předpoklady pro vznik pracovního poměru podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
" fyzická osoba je státním občanem České republiky nebo cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt,
" dosáhla věku 18 let,
" je způsobilá k právním úkonům,
" je bezúhonná, ovládá jednací jazyk,
" splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním
předpisem.
Za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena:
a) pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo
b) pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy,
pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena.
Jiné požadavky:
" řádně ukončené vysokoškolské vzdělání se stavebním zaměřením
" kvalifikační požadavky pro územně plánovací činnost dle ust. § 24 zákona č. 183/2006
Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů ,
" zkouška zvláštní odborné způsobilosti v územním plánování výhodou,
" dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost.
Písemná přihláška musí obsahovat tyto náležitosti:
a) jméno, příjmení a titul uchazeče,
b) datum a místo narození uchazeče,
c) státní příslušnost uchazeče,
d) místo trvalého pobytu uchazeče (včetně čísla telefonu a e-mailové adresy),
e) číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana,
f) datum a podpis uchazeče.
Doklady, které zájemce připojí k přihlášce:
a) strukturovaný životopis, ve kterém uvede pouze údaje o dosavadních zaměstnáních a o
odborných znalostech a dovednostech,
b) výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též
obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový
doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením,
c) ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
Místo podání přihlášky. : Obecní úřad Petrovice u Karviné čp. 251
735 72 Petrovice u Karviné
Způsob podání: na výše uvedené adrese osobně v podatelně nebo poštou označené
"Veřejná výzva - referent územního plánování a stavebního řádu "
Lhůta pro podání přihlášky: do 28. 5. 2015
Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do řízení o výběru zaměstnance zařazeny.

Poslední změna:2015-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 8927780770

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání