Pečovatel/ka

Obec Tmaň (MPSV)

Místo práce
Sídliště 50, 267 21 Tmaň, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
12200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (53222)

Pracoviště a kontakty

Firma:Obec Tmaň, IČ 00233901
Pracoviště:Sídliště 50, 267 21 Tmaň

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 12200 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PEČOVATEL/KA - místo výkonu:Tmaň. Obec Tmaň vyhlašuje výběrové řízení na pozici pečovatelky do pečovatelského domu ve Tmani. Zájemce o účast ve výběrovém řízení musí doložit: stručný osobní životopis, stručný profesní životopis, nejvyšší dokončené vzdělání (obor, znalosti a dovednosti, vzdělání v oboru, kurzy, školení,...), výpis z evidence rejstříku trestů (nesmí být starší než 3 měsíce), datum a podpis zájemce. Kvalifikační předpoklady: absolvování kurzu pro pracovníky soc. služeb (kurz je možno si dodělat i později), zdravotní zbůsobilost k výkonu práce, bezúhonnost, ŘP sk. B (aktivní řidič). Dovednosti: praktické ošetřovatelské dovednosti, komunikační dovednosti v českém jazyce, schopnost vytvářet důvěru, schopnost pečovat o osobní hygienu a zevnějšek klientů. Osobní předpoklady: otevřenost k řešení problémů, schopnost pracovat samostatně a rovněž i v týmu, respektovat osobnost klienta a chránit jeho práva apod. Upřesňující info: platové zařazení dle platných předpisů, čtvrtletní odměny dle zásluh, stravenky. Kontakt: písemné přihlášky zasílejte do 25. 2. 2017 na adr. Obec Tmaň, Sídliště 50, 267 21 Tmaň.

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 12086690724

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání