Fundraiser

Oblastní charita Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Hradec Králové, IČ 45979855
Pracoviště:Komenského 266, 50003 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FUNDRAISER
- PP na dobu určitou od 1.4.2015 do 31.3.2016, po uplynutí doby určité, možnost po oboustranné dohodě, prodloužení pracovního poměru
- Náplň práce: fundraiser aktivně navazuje nové kontakty s dárci (jednotlivci i firmami), jedná s nimi, soustavně udržuje stávající kontakty. Spolupráci s dárci systematicky eviduje. Tvoří a naplňuje dlouhodobou fundraisingovou strategii. Týmově spolupracuje, komunikuje v rámci OCH HK. Je zodpovědný za udržování dobrých vztahů OCH HK s dárci a s veřejností, podílí se na šíření dobrého jména organizace
- Požadujeme: vzdělání: VŠ, VOŠ, SŠ; praxe, zkušenosti v oblasti fundraisingu pro NNO výhodou; ztotožnění se s hodnotami charity (Etický kodex Charity ČR) a s její činností; pohotovost, pružnost, schopnost improvizace, tvořivost; spolehlivost, vytrvalost, systematičnost; samostatnost v plánování i práci, schopnost týmové spolupráce; komunikační dovednosti (empatie, takt, reprezentativní vystupování, schopnost naslouchat, sebedůvěra, schopnost požádat, vyjednávat, argumentovat); uživatelská znalost práce na PC, výborná znalost psaného projevu; bezúhonnost; aktivní řidič, znalost alespoň jednoho cizího jazyka; znalost sociálních služeb a charitního prostředí výhodou, práce v NNO výhodou
- Nabízíme: tvořivou a samostatnou práci; pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s výhledem pokračování v případě oboustranné spokojenosti; zázemí stabilní neziskové organizace, přátelský tým; dovolená navíc
- Pozice je vhodná i pro OZP
- V případě zájmu zašlete do 4. 2. 2015 na adresu [email protected] následující dokumenty: strukturovaný životopis obsahující údaje o Vašich profesních předpokladech; kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení; motivační dopis; krátkou úvahu na téma "Jak získám a udržím nové dárce?" (max. 1 strana A4); prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování."
- O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 13. 2. 2015.
- Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení - pátek 20. 2. 2015.
- Předpokládaný termín nástupu je duben 2015 (nebo dle domluvy).
- Kontaktní osoby: Mgr. Václav Hrček (ředitel), Bc. Gerta Zadinová (personalistka), tel.: 495 516 098, 773 516 098, 774 516 098, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-01-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 8307210757

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou