Pracovník/-ice v sociálních službách - pracovní terapeut/-ka

Oblastní charita Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (34126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Hradec Králové, IČ 45979855
Pracoviště:Komenského 266/3, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pracovní pozici:
PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PRACOVNÍ TERAPEUT/-KA, pro sociální službu Sociální rehabilitace, v rámci DOMU MATKY TEREZY - střediska sociálních služeb pro lidi bez domova
- PP na dobu určitou 1 rok, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení pracovního poměru; předpokládaný termín nástupu ihned nebo dle dohody
- Náplň práce: intenzivní komunikace s různorodou klientelou; zajištění bezpečného průběhu v činnosti, nápadité tvoření, nákup materiálu; organizování, zajištění a účast na prodejních akcích (i o víkendech); podpora klienta při udržení nebo získání dovedností a návyků; vedení evidence poskytnutých činností a průběhu služby, spolupráce se sociální pracovnicí; účast na poradách týmu, supervizích
- Požadujeme: způsobilost dle § 116 1b) zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách nebo aktivní zájem si vzdělání doplnit; bezúhonnost; řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič; dobrou znalost práce na PC, internetu; samostatnost, zodpovědnost, flexibilitu, spolehlivost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti; ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity HK a posláním pracoviště; praxi v sociálních službách (nejlépe v podobné činnosti), popřípadě další vzdělání v oblasti sociální práce výhodou; schopnost vést menší skupinu klientů při činnosti a zajištění prezentačních a charitativních akcí; vztah ke kreativní tvorbě a prokazatelné schopnosti v této oblasti; přehled o technikách, dovednost je využívat a schopnost učit je druhé
- Nabízíme: zázemí stabilní neziskové organizace; smysluplnou práci; podporu přátelského pracovního týmu; možnost dalšího odborného vzdělávání; týden dovolené navíc; stravenky

V případě Vašeho zájmu, zašlete nejpozději do 10. 2. 2017 elektronickou poštou na adresu: [email protected] následující dokumenty:
1) motivační dopis
2) strukturovaný životopis
3) kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení
4) prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu): "Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 17. 02. 2017.
Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení 21. 02. 2017.

Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel.: 777 721 620, 774 516 098

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12020990781

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou