Sociální pracovník/-ice dle § 109 a §110 zákona 108/2006 sb.

Oblastní charita Hradec Králové (MPSV)

Místo práce
Komenského 266, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci specialisté v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (26356)

Pracoviště a kontakty

Firma:Oblastní charita Hradec Králové, IČ 45979855
Pracoviště:Komenského 266/3, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBLASTNÍ CHARITA HRADEC KRÁLOVÉ, vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ na pozici:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE DOMOVA PRO MATKY S DĚTMI
- PP na dobu určitou do 31. 3. 2018, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení; nástup ihned nebo dle dohody; místo výkonu práce: Hradec Králové, Komenského 266, 500 03 Hradec Králové

- Pracovní náplň: dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách např.: •jednání se zájemcem o službu; •osobní plánování; •vedení dokumentace; •vyřizování stížností klientů; •spolupráce na prezentaci služby
- Požadujeme: •vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ) a znalost zákona 108/2006 Sb.; •trestní bezúhonnost; •samostatnost, zodpovědnost, týmovost, komunikační a organizační dovednosti, odolnost vůči stresu; •praxe v sociálních službách, zkušenost s cílovou skupinou matky s dětmi výhodou; •ochotu ztotožnit se s hodnotami Oblastní charity Hradec Králové a posláním pracoviště; •znalost systému sociálního zabezpečení, orientace v dávkách hmotné nouze; •ŘP sk. B, aktivní řidič výhodou; •dobrou znalost práce na PC, výhodou
- Nabízíme: •zázemí stabilní neziskové organizace; •podporu přátelského týmu; •smysluplnou práci; •možnost dalšího odborného vzdělávání; •týden dovolené navíc; •stravenky

- V případě Vašeho zájmu zašlete elektronickou poštou do 7. 3. 2017 na adresu: [email protected], následující dokumenty: •motivační dopis; •strukturovaný životopis; •kontakty na osoby, které mohou poskytnout reference o Vašem předchozím pracovním působení; •prohlášení uchazeče v následujícím znění (součást životopisu):
"Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

- O Vašem postupu do druhého kola výběrového řízení budete vyrozuměni do 13. 3. 2017.
Předpokládaný termín druhého kola výběrového řízení je 17. 3. 2017.
- Bližší informace na www.charitahk.cz nebo na tel.: 495 490 947, 777 737 610, 774 516 098

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12198810793

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B